October 22, 2009

MTV The Krasnals - Mission Impossible


THE KRASNALS MTV
The Krasnals - The Kings – MTV Kitch-Pop Channel


Tym oto teledyskiem otwieramy uroczyście nasz muzyczny kanał, w którym będziemy nadawać hity – teledyski w niepowtarzalnym wydaniu The Krasnals – The Kings. Oto nadeszła oczekiwana od dawna radosna era kicz-pop-artu, która przełamie nareszcie znienawidzoną przez szeroką publiczność polską sferę szarej, nudnej, przeintelektualizowanej sztuki, cały ten wielki polski Shit Art, któremu my krasnale zdecydowanie się przeciwstawiamy.
Dla celów tej epoki będziemy używać nasze nowe logo zainspirowane Michaelem Jacksonem – naszym guru popu i kiczu.
Nie przypadkiem ruszamy z naszym TV Station z początkiem sezonu jesienno-zimowego, gdyż teledyski nasze zalecane są właśnie w tym okresie gdy dopada nas depresja jesienno-zimowa. Mamy nadzieję że przyczynimy się do obniżenia statystyk samobójstw w tym czasie. I to jest właśnie aspekt sztuki społeczno-zaangażowanej w naszym nowym projekcie. Depresja jest jednym z głównych problemów naszego narodu i dlatego chcemy się nim zająć.


Teledysk zawiera drastyczne sceny nie polecane dla osób poniżej 18 roku życia. Jeśli nie masz 18 lat, nie wolno ci tu wchodzić bo to może źle wpłynąć na misternie kreowany przez różne systemy edukacyjne twój system wartości!

Efekty uboczne:
- możliwe nieadekwatne zachowanie w stosunku do otaczającej rzeczywistości, nietolerowanie przez otoczenie, co może spowodować że możesz zechcieć zostać artystą albo że jesteś krasnalem (schizofrenia)

No comments:

Post a Comment