April 19, 2010

Wycieczka zagraniczna na Wawelu 18.04.2010. Whielcy nieobecni


The Krasnals. Whielki Krasnals "Wycieczka zagraniczna na Wawelu 18.04.2010. Whielcy Nieobecni". 2010. Olej na płótnie. 215 x 198 cm

http://prawica.net/21607
http://www.gloswielkopolski.pl/polecamy/247486,utwory-ku-czci-ofiar-pojawily-sie-juz-dwa-dni-po-dramacie,id,t.html

Wisława Szymborska:
Komsomolskie jasne słońce opromienia cały świat
pozdrowienia śle dziś Polsce
cała młodzież kraju Rad

Margaret Thatcher:
- It is a great night. It is the end of Socialism! Socialists cry "Power to the people", and raise the clenched fist as they say it. We all know what they really mean—power over people, power to the State.
Ten wulkan nas uratował od niezręcznej sytuacji. Nie brak nam spotkań na szczycie. Jedyną rzeczą, jakiej nam brak, to wynik tych spotkań.

Nicolas Sarkozy:
- Jeśli jest ktoś, komu doskwiera pobyt we Francji, niech się nie martwi, że musi opuścić kraj, który mu nie odpowiada. Ja z chęcią pojadę zobaczyć białe misie w Polsce.
Wolę nadmiar karykatur od ich braku.

Osama bin Laden
- Tydzień temu mgła, teraz chmura wulkaniczna, to musi być znak z niebios!

Szymon Perez:
- Ta chmura to jest spisek na mnie i mój naród! Nie jadę! A poza tym i tak już osiągnęliśmy gospodarczą niezależność, i wykupujemy Manhattan, Węgry, Rumunię, Polskę. I jak ja to widzę, nie mamy żadnych problemów!

Julia Tymoszenko i Juszczenko:
Naradzają się po cichu, słychać tylko:
- Nie ma powodów do jakiegokolwiek rozczarowania… Obama i Merkel nie przylecą, ale my przynajmniej nie damy plamy, i wymienią nas we wszystkich polskich gazetach.

Barack Obama:
- Mam specjalny odsysacz, ale nawet mój Air Force One nie da rady przebić się przez gęsty i zapychający silniki pył z wulkanu. A poza tym wiecie… golf, te sprawy…

Angela Merkel:
- hmm… dopiero wróciłam ze szczytu atomowego w Ameryce i znów miałabym gdzieś lecieć? Poza tym na świecie znajduje się prawie 1600 ton wysokowzbogaconego uranu, jak również blisko 500 ton plutonu. Lepiej się jakoś zabezpieczyć…

Jaser Arafat:
- To znak od Boga!

Jose Barroso:
- Bóg was wzywa. Ale nie przez telefon komórkowy…

Anders Fogh Rasmussen
- Zrobię wszystko, co możliwe, by stanąć na wysokości zadania! Ale na wszelki wypadek nie podejmę ryzyka.

Dmitrij Miedwiediew
- Mamy takie same wartości jak wy. Nie widzę żadnych większych różnic.

Gienek Loska:
Zwycięzca pierwszej edycji X-faktor:
- Jeszcze jest czas, na razie musimy grać te koncerty, które zorganizował nam menadżer.

.
Słowa kluczowe: Katyń, Putin, Smoleńsk, Lech Kaczyński nie żyje, katastrofa samolotu prezydenta, pogrzeb pary prezydenckiej na Wawelu, wulkaniczny pył za miliardy euro, tragedia nad Smoleńskiem, Kaczyński na Wawelu, pojednanie polsko-rosyjskie, zobacz kto nie przyjechał na pogrzeb prezydenta, Barack Obama, Angela Merke, Dimitri Miediewiew, pogrzeb na Wawelu lista gości, Nicolas Sarkozy, Obama przyleci na pogrzeb, Obama nie przyleciał do Polski z powodu zagrożenia, http://www.washingtontimes.com/news/2010/apr/18/obama-skips-polish-funeral-heads-to-golf-course/ , wybory prezydenta, Jarosław Kaczyński najlepszym kandydatem PIS.

No comments:

Post a Comment