May 31, 2012

EURO 2012. Polskie Aktywistki THE KRASNALS - przeciwko Ukraińskim Feministkom FEMEN


EURO 2012: ROZBIERAMY SIĘ PO TO, BY MIEĆ ZA CO SIĘ UBRAĆ…

EURO with PPROSTITUTION !!!

WELCOME TO POLAND!!!

EURO 2012 - Nowy Wspaniały Dom Publiczny


Euro to wymarzony czas aby sobie dorobić, w różnych dziedzinach, również na seksturystyce. Wiele polskich kobiet liczy na zyski, i nie może doczekać się zagranicznych kibiców.
Również my, artystki, których dochody ze sztuki są zbyt niskie aby móc się utrzymać, czekamy na tę niepowtarzalną okazję. Dlatego nie zgadzamy się z akcją ukraińskich feministek Femen, które występują przeciw prostytucji podczas Euro – również w Polsce! Jeśli chcą się buntować w tej kwestii, niech robią to u siebie na Ukrainie, i nie wtrącają się w nasz biznes! Same zajmiemy się przywitaniem i ugoszczeniem kibiców i żadne feministki z Ukrainy nie muszą nas w tym wyręczać.
Nie uważamy ponadto, aby sprzedawanie swojego ciała było gorszą i bardziej poniżającą prostytucją niż np. tą, którą na co dzień uprawiają artyści wspierający poprawne ideologie, w zamian za sławę, rozgłos i – pieniądze. Wolimy być prostytutkami z krwi i kości a nie jak artyści z pierwszych rzędów kurwami systemowymi.
Dlatego z czystym sumieniem głosimy TAK dla prostytucji w Realu – NIE dla prostytucji w sztuce!
Dlatego nawołujemy do tego, aby wszystkie feministki na czas Euro poszły do kuchni i dały spokojnie zarobić polskim dziewczynom.
Z tej okazji i my również stworzyłyśmy własną maskotkę na czas EURO. Jest to trzymetrowa rzeźba przedstawiająca anonimową postać – „Prince X”, inspirowana pracą znanego rzeźbiarza Constantina Brancusiego, obrazująca pokaźne męskie przyrodzenie.

Czytaj w mediach:
Dutch media: http://www.welingelichtekringen.nl/22279-poolse-meisjes-kunnen-niet-wachten-tot-de-voetbalfans-komen.html
http://www.overgangstergirls.nl/2012/06/poolse-meisjes-verwelkomen-voetbalfans/
http://workthatmatters.blogspot.com/2012/06/krasnals-anti-femen.htmlhttp://www.mizozo.com/world/06/2012/06/polish-prostitutes-form-anti-femen-group-the-krasnals-nsfw.html
http://paristonkar.wordpress.com/2012/06/06/against-euro-2012-with-prostitutions/
http://www.kciuk.pl/KoKo-KoKo-Dziwki-Spoko-art-kolektyw-przeciw-FEMENkom-a96279
http://euronawesolo.pl/74-polskie-aktywistki-the-krasnals-przeciwko-ukrainskim-feministkom-femen
http://tannhauser3.wordpress.com/tag/the-krasnals/
http://magielfinansowy.nowyekran.pl/post/64818,welcome-to-poland-nowy-wspanialy-dom-publicznyhttp://dcartnews.blogspot.com/2012/06/art-of-prostitution.html
http://babol.pl/kat,1025465,title,Polski-atakuja-ukrainskie-feministki-Zobacz-szokujace-zdjecia,wid,14559671,wiadomosc.html
http://www.pudelek.pl/artykul/40868/polscy_artysci_kontra_ukrainskie_feministki_zdjecia/
http://blazingcatfur.blogspot.com/2012/06/all-is-not-quiet-on-femen-front.html
http://www.bluecanada.ca/index.php?/topic/53064-all-is-not-quiet-on-the-femen-front/
http://www.sportfan.pl/artykul/seksturystyka-na-euro-polki-licza-na-zyski-34904
http://sztuka.dlastudenta.pl/artykul/Polskie_artystki_domagaja_sie_prawa_do_prostytucji,82306.html
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2012/06/11/embermeretu_poccsel_tiltakoznak_a_femen_ellen/ 
http://pl.delfi.lt/aktualia/polska/the-krasnals-jestesmy-prostytutkami-z-krwi-i-kosci.d?id=58899657

Surrealistyczny Manifest Niezależnej Polskiej Europrostytutki


Niech żyje EURO i euro prostytucja!
Niech żyje „Prince X” – różowa euro maskotka euro prostytutek inspirowana rzeźbą znanego artysty Constantina Brancusiego.

EURO to niepowtarzalna okazja, dla nas kobiet, na godziwy zarobek! Generalnie zarabiamy mniej, mamy gorszą pracę, wiele z nas wychowuje dzieci samotnie, więc jest to dla nas wyjątkowy czas i szansa aby sobie dorobić, a w wielu przypadkach odbić się od dna.

My jesteśmy uczciwymi prostytutkami a nie jak te k… z Femen. Skąd mają kasę na te wszystkie akcje i wyjazdy, kto je finansuje? Podobno wszystkie ścieżki finansowania prowadzą do jednego źródła, a wszystkie nogi prowadzą do dupy! Z jakiej racji wtrącają się w nasz biznes i odbierają nam chleb? Jeśli chcą się buntować w kwestii prostytucji, niech robią to u siebie na Ukrainie! Niech spierdalają ze swoją fałszywą neopostkomunistycznopseudolewicową rewolucją do siebie na wieś, do swojego ciemnogrodu. W 1917 roku Lenin pokazywał swe łyse ciemię, teraz one pokazują cyce. To nie jest nic nowego, Femen to typowe przedstawicielki neo homo sovieticus – o mentalności niewolnika sowieckiego. Zobaczcie jak wyglądają prawdziwe miłe polskie otwarte nowoczesne konserwatystki, w odróżnieniu od tych puszek Warhola.
Same zajmiemy się przywitaniem i ugoszczeniem kibiców. Wszystkie feministki na czas Euro do kuchni i niech dadzą spokojnie zarobić polskim dziewczynom.

Ale nasz zarobek to i tak sprawa drugorzędna. Najważniejsza jest nasza misja ratowania świata, wprowadzania harmonii, ładu i spokoju. Odwrotnie niż feministki, których działania prowadzą do totalnej destrukcji i dysharmonii.


   Za sprawą prostytucji realnie może polepszyć się sytuacja na całym świecie. Nie dość że my zarobimy, to kibice będą zrelaksowani, nie będzie bójek z powodu przegranych. To my pokażemy prawdziwą drogę do miłości i tolerancji. Pokażemy jak polskie kobiety mogą być miłe, pracowite, seksowne, radosne, dające ciepło i miłość. Potrafimy zrealizować najbardziej wyuzdane fantazje największego zwyrodnialca. Wszelkie wojny, agresja, biorą się z nierozładowanego napięcia seksualnego. Jak my to rozładujemy, nie będzie żadnych wojen, przemocy, terroru. Zostanie również zniesiona kara śmierci, gdyż nie będzie podstaw do jej stosowania. Na czas Euro nastanie cisza i spokój, mamy zapewnienie że wszystkie kraje zawieszą działania zbrojne. Od każdego stosunku przekazane zostanie 1% na akcje humanitarne. Wystarczy odpowiednia ilość feromonów, która pobudzi testosteron, co spowoduje że powstanie odpowiednia grubość spermosfery stanowiącej warstwę ochronną Ziemi. Apelujemy zatem do wszystkich sióstr, kobiet - uprawiajcie prostytucję za pieniądze, a nawet za darmo! Tylko nie dajcie się dotować przez koryto władzy, gdyż ono i tak upadnie.

   To my zaprowadzimy ład i porządek, prawo i sprawiedliwość. Wszystkie ładowarki do telefonów będą mieć te same wejścia, jak kogoś nie będzie stać na benzynę, to będziemy pchać. Nie będzie analfabetów, sprawimy iż nauka i religia się pogodzą. Wynajdziemy kwadratowe koło, zaprzestanie się testowania broni jądrowej i kremu na królikach. Zwiększy się liczba wielorybów, orek, torbaczy i innych zagrożonych gatunków (w tym jesiotra). Nastąpi obniżka cen żyta na rynku międzynarodowym. Nie będzie bezdomnych, bezrobocia, zniknie się kłusownictwo. Ameryka Północna zwrócona zostanie Indianom, zakończy się wycinka lasów w Amazonii. Nastąpi kres dominacji karteli narkotykowych. Padną wszystkie korporacje. Również korporacje pornograficzne, gdyż za sprawą naszych usług wszyscy przyjdą do nas. Nawet 6 główek Lenina znad Stalina. Nie będzie chorób wenerycznych, upadnie prostytucja i handel żywym towarem. Będą jachty dla wszystkich. Już nigdy nie zabraknie bananów dla naszej młodzieży. Każdy dostanie niewolnika, i będzie czyimś niewolnikiem, a zarazem upadnie niewolnictwo.

   Nastąpi poprawa warunków socjalnych Eskimosów i pingwinów królewskich na Ziemi Ognistej. Don Kichot wreszcie wygra walkę z wiatrakami, a Pinokio przestanie kłamać. Syzyf wtarga kamień do końca, a wstrzymane przez Kopernika Słońce ruszy w dalszą drogę. Żaden Titanic nie zatonie, żadna Etna nie jebnie, kometa Halleye nie pierdolnie w Ziemię, Atlantyda wyłoni się z wody, Tupolew nie walnie w brzozę. Zła sytuacja ekosystemu planety, która spowodowała wycofanie się dinozaurów z mainstreamu, zostanie zażegnana. Odnajdziemy brakujące ogniwo ewolucji. Matczyna miłość Gai raz jeszcze ogarnie świat. W końcu podzielimy przez zero. Darth Vader skończy sapać, zadowolony zdejmie przyłbicę. Nikt już nie wpadnie w wykopany przez siebie dołek. Nigdzie nie będzie kucharek sześć i każdy będzie miał co jeść. Kózka nie będzie już skakała, w czekoladzie nie zabraknie kakała, a chuj będzie twardy jak skała. Wprowadzimy nadzór nad procesem reinkarnacji i żaden niezaspokojony chuj już na ten padół nie wróci. Pomożemy wyjaśnić katastrofę smoleńską, dzięki naszym usługom przyspieszy się jej rozwiązywanie, gdyż należycie obsłużymy polityków zarówno z lewa jak i prawa. Pokażemy na czym polega miłość. Zobaczycie co potrafią dobre polskie feromony.

   Nie wydarzy się nic złego w całym wszechświecie…. Choroby w 90% są spowodowane napięciem psychicznym, które przeradza się w napięcie fizyczne. A my napięcia psychiczne neutralizujemy. Nie będzie zatem chorób, cierpienia, nieszczęścia, nawet śmierci. Nie będzie eutanazji, aborcji i samobójstw. Nie będzie potrzeby aby kończyć życie w tak drastyczny sposób. Ludzie będą umierali szczęśliwie w naszym burdlu. Będzie tak pięknie, że aż nikt nie zauważy że istnieją narodziny i śmierć.

   Sztuka współczesna upadnie, gdyż nie będzie miała problemów do poruszania. Skończy się destrukcyjna prostytucja mainstreamowych artystów na rzecz władzy i ideologii. W związku z powyższym ponownie zakwitnie piękno w sztuce, wzrok będzie można wznieść ku rzeczom wyższym. Ogłoszona zostanie kolejna odsłona renesansu w dziejach historii ludzkości. To będzie kosmos…!

   Spełni się proroczy utopijny sen Johna Lenona z manifestu IMAGINE . Więc przyłączcie się i wołajmy razem z nim:

„ You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as one”. 

Make Love Not Art
Peace and Love

Słowa kluczowe: EURO 2012, UEFA, Femen, feministki, prostytutki, Polska Ukraina, polskie stadiony, kibice, John Lenin

11 comments:

 1. dobre :)
  pozdro zbig

  ReplyDelete
 2. "Wynajdziemy kwadratowe koło, zaprzestanie się testowania broni jądrowej i kremu na królikach. Zwiększy się liczba wielorybów, orek, torbaczy i innych zagrożonych gatunków (w tym jesiotra). Nastąpi obniżka cen żyta na rynku międzynarodowym. Nie będzie bezdomnych, bezrobocia, zniknie się kłusownictwo. Ameryka Północna zwrócona zostanie Indianom, zakończy się wycinka lasów w Amazonii. Nastąpi kres dominacji karteli narkotykowych. Padną wszystkie korporacje. Również korporacje pornograficzne, gdyż za sprawą naszych usług wszyscy przyjdą do nas. Nawet 6 główek Lenina znad Stalina. Nie będzie chorób wenerycznych, upadnie prostytucja i handel żywym towarem. Będą jachty dla wszystkich. Już nigdy nie zabraknie bananów dla naszej młodzieży. Każdy dostanie niewolnika, i będzie czyimś "


  bo padnę hahaha

  ReplyDelete
 3. no nie mogę, zapomnieliście dodać iż zostanie się sama odnaleziona cząstka Higgsa.

  pozdro Zbig,

  się uśmiałem do łez, szczególnie ginące jesiotry, orki i torbacze mnie urzekły :)

  ReplyDelete
 4. a kawior za free niech też będzie...bo kawior jest najważniejszy!

  ReplyDelete
 5. Już nigdy nie zabraknie bananów dla naszych młodych, żeńskich krytyczek sztuki. Dostaną niewolnika artystę z bananem w ręce i same będą z bananem w ręce jego niewolnikiem. Sztuka współczesna upadnie, gdyż po zjedzeniu przez nich bananów, nie będzie miała problemów do poruszania.

  The Anonymous Art Movement!

  ReplyDelete
 6. wstyd mi za te ..., jak to ma byc śmieszne to tylko dla półmózgów

  ReplyDelete
 7. Żałosne, szukacie rozgłosu za wszelką cenę? Feministkom trzeba przyznać to, że szanują wszystkich, wy nawet nie rozumiecie ich postulatów, więc obrażacie. Brawo, nazywajcie się "artystami".

  ReplyDelete
 8. Jest dokładnie odwrotnie niż napisałeś: To Femen szukają rozgłosu za wszelką cenę, większość osób które określają się jako feministki nie szanuje bardzo wielu ludzi i obraża ich (w tym Femen). A swoim komentarzem i niezrozumieniem naszych postulatów, obrażasz również ty nas. To samo dotyczy anonima powyżej. A wstydzić się każdy ma prawo, niech się wstydzi ten kto widzi.

  ReplyDelete
 9. Super akcja!!!
  Dzięki Wam, odzyskałem spokój ducha.
  Już teraz wiem, że wszystkie prostytutki, które mijam codziennie - stojące przy drodze zimą, latem, są szczęśliwe, a niedobry FEMEN chce odebrać ich alfonsom szansę na godziwe życie.
  Mam nadzieję, że Wasza "prowokacja", to tylko żart...

  ReplyDelete
 10. prowokacja czy nie, żart czy nie żart, odpowiedź pozostawiamy tobie i innym czytelnikom.

  ReplyDelete
  Replies
  1. mega :D uśmiałam się do łez. Femen irytuje ja cholera i macha cycem jakby to coś pomogło. Jest popyt jest podaż, wiadomo

   Delete