February 27, 2013

Polski Miś Polarny

27 luty - Światowy Dzień Niedźwiedzia Polarnego
The Krasnals "Polski Miś Polarny - zagrożony wyginięciem na skutek ocieplenia klimatu, zwłaszcza rozpalonej do czerwoności gorączki klimatu absurdu w świecie polityki./ z cyklu 'Whielcy Polacy', z cyklu 'Animal Planet' / Projekt ekologiczny współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej / 27 luty - Światowy Dzień Niedźwiedzia Polarnego ".
 Niedźwiedź polarny jest zwierzęciem nieprzewidywalnym i bardzo niebezpiecznym, dlatego zagraniczni obywatele nadal z rezerwą podchodzą do wyjazdów do Polski - zgodnie z powszechnym przekonaniem że to kraina gdzie żyją misie polarne. Może to i dobrze...? Bo inaczej na nas może spaść wina za globalne ocieplenie klimatu i nałożone zostaną ciężkie kary, które jak zwykle przyjmiemy ze zrozumieniem i największą pokorą.
The Krasnals "Polski Miś Polarny - zagrożony wyginięciem na skutek ocieplenia klimatu, zwłaszcza rozpalonej do czerwoności gorączki klimatu absurdu w świecie polityki./ z cyklu 'Whielcy Polacy', z cyklu 'Animal Planet' / Projekt ekologiczny współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej / 27 luty - Światowy Dzień Niedźwiedzia Polarnego ". 2013. Olej na płótnie. 40 x 40 cm

No comments:

Post a Comment