April 8, 2014

IZA KOWALCZYK I RYSZARD NOWAK – ramię w ramię przeciwko The Krasnals za obrażanie o. RYDZYKA – to nie żart.Historia sztuki pisana na nowo przez czołową feministkę sztuki, jedną z najgorętszych obrończyń teorii gender, skrajnie lewicową krytyczkę - panią profesor Izę Kowalczyk i prezesa Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą, prawą rękę dyrektora radia Maryja Tadeusza Rydzyka - pana Ryszarda Nowaka.

Coś jest nie tak…!? A może nie? Może to zwiastun końca wojny polsko-polskiej. Być może okaże się, iż Bitwa stała się zgodnie z zamiarem autorów przełomowym dziełem w historii sztuki Polski, zarówno jak i historii kraju, ponieważ potrafi pojednać zwaśnione strony. God bless Poland, God bless The Krasnals.

Acha, ale istnieje też inne prawdopodobieństwo – a może najzwyczajniej w świecie, z pani profesor Izy Kowalczyk doktora House od sztuki nigdy nie będzie? Nie potrafi rozpoznać zjawiska, postawić właściwej diagnozy… czyżby niekompetentna!?

A może potajemnie po prostu jest członkinią Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą? Proszę zwrócić uwagę na wypowiedzi pana Nowaka i pani Kowalczyk – niewiarygodne – ta sama retoryka.

Koniecznie posłuchać wypowiedzi w radiu Merkury! Karolina Staszak trzeźwo o wystawie w pierwszej części, w drugiej prof. Iza Kowalczyk.
http://www.radiomerkury.pl/informacje/kultura/wystawa-the-krasnals-w-poznaniu.html2 comments:

  1. Pani prof. wyraźnie nie rozumie sensu prostego pytania redaktorki (mowa o przewadze opcji lewicowej w mediach i w przestrzeni instytucji sztuki, którą TK chcą "zrównoważyć" a nie z nią "utożsamić"). Na błędy językowe Pani profesor (wierna uczennica R. Kalisza) spuszczę zasłonę milczenia

    ReplyDelete
  2. Dla Pani Kowalczyk skrajnie prawicowi, dla Pani Staszak "Rach-ciach i prosto na Wawel" jest ''na granicy smaku''. Huehue

    ReplyDelete