December 8, 2015

Kolejny przekręt do kompletu

Nasza ukochana gwiazdeczka sztuki współczesnej Anda Rottenberg znów wypływa na powierzchnię wody... jak gówno. A ciekawe jakie jeszcze sekrety wyjdą na jaw, związane choćby z jej pupilami, na przykład Bałką.

Afera na warszawskiej ASP! Prominentni artyści dostawali tytuły naukowe z naruszeniem prawa, w tym doktor ginekolog penetrator anal-ityczny polskiej sztuki współczesnej Anda Rottenberg:
http://wpolityce.pl/…/273762-afera-na-warszawskiej-asp-prom…

A jeszcze nie tak dawno żaliła się niemieckim gazetom że na jej ukochane środowisko - które jest jedynym niepodważalnym godnym reprezentantem polskiej kultury - nadciąga kataklizm i co ono ze sobą zrobi gdy dozna tak tak olbrzymich strat związanych z brakiem dalszego finansowania.
A tu nagle się okazuje, że pani Anda pod przykrywką agresji, najprawdopodobniej boi się przede wszystkim ujawnienia prawdy, swych sekretów których ujawnienie raczej nie byłoby delikatnie mówiąc korzystne dla jej środowiska.
The Krasnals. Whielki Krasnal "Ich fahre nach Berlin / Anda Mobile / Dobre stosunki zależą od długości kabla zasilającego z pieniędzy publicznych / Anda Rottenberg Mother/Fucker of Polish Art z cyklu Whielcy Polacy". 2011. Olej na płycie. 70 x 100 cm

No comments:

Post a Comment