January 11, 2010

PASZPORT The Krasnals - akcja rozdawania paszportów


KINGDOM OF THE KRASNALS Passport


PASZPORT TEN JEST WYBITNYM DZIEŁEM SZTUKI!!!
UWAGA!!! KAŻDY MOŻE GO MIEĆ!!!


Obywatelem Królestwa The Krasnals może zostać każdy, bez względu na pochodzenie, kolor skóry, płeć, poglądy i inne cechy. Ważność paszportu nigdy nie wygasa, ważny w każdym czasie i miejscu.

Aby zostać posiadaczem paszportu The Krasnals, należy go sobie wydrukować z dostarczonego przez nas pliku, następnie złożyć i wypełnić.
Na życzenie wysyłamy gotowy plik w pdfie.
Kto zechce mieć nasz oryginalny podpis w paszporcie, możne go przesłać do nas pocztą, my podpiszemy i odeślemy z powrotem. Wkrótce podamy adres.

Kto ma ochotę, może nam przesłać informację, że został obywatelem Królestwa The Krasnals, ale z góry uprzedzamy, że nie będziemy prowadzić ścisłych statystyk i dokumentacji. Aktualizowaną listę zgłaszanych obywateli, za ich zgodą umieścimy na blogu.


Instrukcja obsługi i zasady korzystania:

Władze Królestwa The Krasnals zwracają się z uprzejmą prośbą do wszystkich, których może to dotyczyć, o okazanie posiadaczowi tego paszportu wszelkiej pomocy, jaka może okazać się niezbędna w czasie pobytu za granicą.
Paszport ważny na wszystkie kraje świata.


Każdy kto znajdzie ten paszport, proszony jest o używanie go, oddanie właścicielowi lub przekazanie innej osobie.
Paszportu nie trzeba chronić przed uszkodzeniami lub zgubieniem. Paszport uszkodzony, nieczytelny, zgubiony lub używany przez inną osobę jest ważny.


Instrukcje techniczne: Wypełnić puste pola według własnego uznania.

Regulamin:
Paszport ten może być używany przez każdą osobę, w każdym miejscu i czasie.

Uwaga! Uwaga!
Paszport ten jest WAŻNYM DZIEŁEM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ!

Wzór paszportu:

.
Paszporty zostały wydane w nawiązaniu do paszportów międzynarodowych, Paszportów Polityki i paszportów Państwa w Czasie słoweńskich artystów IRWIN.

Obrazy na poszczególnych stronach pochodzą z naszej wystawy internetowej "Rewolucje nie dla kretynów". Zachęcamy do zapoznania się z kontekstem wystawy. Oto bezpośredni link do cyklu obrazów
„CYRK NA KÓŁKACH / WALKA NA MIĘKKIE CHUJE”.

No comments:

Post a Comment