October 15, 2011

Świeckie Państwo Nowoczesne

Modern secular state


The Krasnals "Jesus Christ / Tribute to Janusz Palikot / z cyklu Whielcy Polacy". 2011. Szablon, sprej, marker na papierze. 29 x 21 cm

"- Oh... shit! New Messiah! So I better go away."

8 comments:

 1. Co taki czerwony ten Jesus?

  ReplyDelete
 2. Bo Jezus był komuchem, nie wiedzieliście? ;)

  ReplyDelete
 3. Jezus zamieniłby Palikotowi wszystko w wodę...

  ReplyDelete
 4. Coś się opierdalacie Krasnale! Tylko akcje, rysuneczki, graffiti, szablony i bazgroły smarowane jakby dłońmi dziecka. Gdzie podziało się prawdzie malarstwo, to dopracowane i przemyślane? No chyba że szykujecie potajemnie coś większego, a te „grafiki” wrzucacie tylko jako zapychacze wypełniające czas podczas oczekiwania na dzieło właściwe?

  ReplyDelete
 5. Sowieckie Państwo Nowoczesne

  ReplyDelete
 6. w Hołdzie Palikotowi? przecież jest "jednym z nich" kukiełka na usługach służb, oj krasnale idźcie się przewietrzyć i nie róbcie tak więcej

  ReplyDelete
 7. szanowny Cyko, przeczytaj jeszcze raz, spójrz jeszcze raz, przewietrz się, albo jak ci to zajmie zbyt dużo czasu i energii, to powiemy ci wprost, że Palikot to po prostu debil!

  Najwyższa pora aby społaczeństwo się ocknęło i samo zyskało na nowo zdolność dostrzegania drugiego dna. A to podstawa by nie poddawać się manipulacjom - np. mediów. Czy też przyjmujesz tak wprost to co np. napisze wyborcza?

  ReplyDelete