April 1, 2012

4 urodziny The Krasnals

NIE dla agresywnych poznańskich koziołków!Domagamy się, aby poznańskie koziołki w obecnej formie, zostały usunięte!
Poznań promując trykające się koziołki epatuje nienawiścią i agresją, co wywołuje rasizm, antysmithizm, ageizm, homofonię, pedofilię, krasnalofobię, nacjonalizm, faszyzm, komunizm, fundamentalizm, katolicyzm, a to z kolei prowokuje do handlu bronią i narkotykami, handlu żywym towarem, prostytucji, terroryzmu, podkładania bomb w szkołach, niehumanitarnego traktowania zwierząt i kobiet, do braku równouprawnienia kobiet, do wydłużania wieku emerytalnego, do cenzury w Internecie, do walk kibiców, do nepotyzmu, do defraudacji, do zaostrzenia konfliktu na bliskim wschodzie, do organizowania nielegalnych walk psów i kogutów i zachowań nieekologicznych. To zaś powoduje wykluczenia wszelakiej maści, brak wody w Sudanie oraz AIDS (trykają się bez zabezpieczenia). Do tego podgrzewa nienawiść między rodakami gdzie jedni stoją po lewej, drudzy po prawej stronie i tak owa agresja trwa od pokoleń. A koziołki ten niechlubny wzór utrwalają.
Proszę Państwa! Proszę tylko się zastanowić, jak nasze miasto ma przyciągać turystów, skoro promuje przemoc! Proponujemy aby stworzyć nowe logo, które będzie symbolizować miłość, szacunek, tolerancję. Sami możemy przeprowadzić konkurs. Na zgłoszenia czekamy do 5 kwietnia. Proszę przesyłać projekty z koziołkami przedstawionymi w sposób nowoczesny i przyjazny otoczeniu. Potem nasze niezależne jury wyłoni niekwestionowanego zwycięzcę.
Chcemy zaznaczyć, iż nie krytykujemy całkowicie władz miasta Poznania, bo przeprowadzili oni już wiele chwalebnych akcji i podjęli wiele wspaniałych inicjatyw. Pochwalamy np. akcję usuwania Piotra i Pawła z poznańskich tramwajów. Teraz postulujemy usunięcie koziołków. Apelujemy również aby po kolei zlikwidować wiejskie elementy, które tak jak koziołki kojarzą się z zacofaniem i biedą czyli biedronkę, żabkę, jeżyka i krecika. Poznań powinien być miastem nowoczesnym, które stawia przede wszystkim na sport i zwierzęta kulturalne jak psy które będą umiały wołać „Poznań how-how”. Poznań ma być gwiazdą wśród polskich metropolii, a nie zacofanym zadupiem.
Poznań miastem HOW-HOW a nie TRYK-TRYK


UWAGA! Została uruchomiona SONDA w sprawie usunięcia poznańskich koziołków - prosimy o oddawanie głosów!
http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/544729,the-krasnals-chca-usunac-poznanskie-koziolki-sonda,1,1,id,t,sm,sg.html#galeria-material

polecamy ciekawe opinie i komentarze na powyższy temat:
http://www.epoznan.pl/news-zdjecia?section=news&subsection=news&id=31672
.
.

6 comments:

 1. przecież wiadomo ,że wygrają tęczowe koziołki..
  a te agresywne to przetopić i kasę przeznaczyć na szlachetny cel...
  o tak!
  czuwaj!

  ReplyDelete
 2. Mamy już pierwszą propozycję:
  http://www.theartspiritgallery.com/html/detail2.asp?pic=CAV-0041-StudyforRushofBlood_xl.jpg&w=562&h=720

  ReplyDelete
 3. Proponuje wam abyście się leczyli, tylko na nogi bo na głowę za pózno.

  ReplyDelete
 4. Dlaczego nie? Pomysł ciekawy - Peace & Love - Poznań w kwiatki i bez koźlęcych rogów, nowoczesny, prężny gospodarczo, kochający swoich biednych i bezdomnych, tańczący na skwerkach z politykami i biznesmenami przy muzyce Harry Krishna, spędzajacy wolny czas z księżami i zakonnicami na rockowych koncertach, na każdym rogu ulicy z powiewającą chrągiewką make love, not art. Do dzieŁa drodzy Poznaniacy.The Times They Are A-Changin'!

  ReplyDelete
 5. precz z agresywnymi koziołkami, tylko by się trykały, :)
  pozdro Zbig

  ReplyDelete
 6. składam formalny wniosek o zamknięcie bloga: http://the-krasnals.blogspot.com/
  czuwaj!

  ReplyDelete