June 12, 2012

Ukraińskie Feministki Femen nazywają Polskie Kobiety KURWAMI!

Wielki sukces prowokacji artystycznej – The Krasnals obnażają hipokryzję ukraińskich feministek Femen!
Oto prawdziwe oblicze feministek FEMEN – które nazywają inne kobiety kurwami.

Po raz kolejny w swej działalności grupie The Krasnals udało się obnażyć działanie pseudo-lewicowych aktywistów. Po raz kolejny potwierdziło się, że reprezentują oni postawy fanatyczne, wykazujące się brakiem tolerancji wobec innych.

Feministki Femen, które walczą ponoć o prawa kobiet, zareagowały agresywnie na apel ‘podstawionych’ przez The Krasnals polskich prostytutek domagających się swoich praw i traktujących EURO 2012 jako doskonałą okazję do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Mimo iż spreparowany przez The Krasnals Manifest Niezależnej Euro-Prostytutki został napisany z przymrużeniem oka i miał charakter surrealistyczny, Femen potraktowały go poważnie. Nie odniosły się do artystek, lecz do sfalsyfikowanych prostytutek – które nazwały już nie kobietami walczącymi o swoje prawa – lecz KURWAMI! Nie odniosły się w żaden sposób do problemu tych kobiet i ich praw, lecz oczerniły je w typowy dla komunistycznego działacza sposób.
Możliwe też, że nie znają języka angielskiego i najzwyczajniej na świecie nie zrozumiały co tam jest napisane.
A najważniejszy postulat The Krasnals miał przede wszystkim dotknąć salonowe pseudolewicowe środowisko artystyczne - tych artystów-aktywistów-hipokrytów, którzy nie kierują się w swojej pracy ideą, lecz ich głównym celem jest zarobić poprzez służbę odpowiedniej propagandzie politycznej. I taki rodzaj prostytucji – uprawiany dziś szeroko zwłaszcza wśród tzw. salonowej lewicowej pseudointeligencji – jest znacznie bardziej nieetyczny niż najstarszy zawód świata.
Po raz kolejny aktywiści utożsamiający się z tymi właśnie kręgami wpadli we własne sidła – wystarczyło pokazać lustro. Femen bez oporu padły na kolana i zostały ośmieszone.
Feminizm niejedno ma oblicze, posiada wiele słusznych założeń, niestety jest wiele środowisk które wykorzystują go tylko i wyłącznie do własnych interesów, nie przysługując się wcale ofiarom dyskryminacji.


Oto Surrealistyczny Manifest Niezależnej Polskiej Europrostytutki i ZDJĘCIA PROTESTUJĄCYCH PROSTYTUTEK na blogu The Krasnals http://the-krasnals.blogspot.com/2012/05/euro-2012-nowy-wspaniay-dom-publiczny.html

Odpowiedź Femen na prowokację The Krasnals: http://femen.livejournal.com/211941.html


Postanowiliśmy dotrzeć do źródeł i zobaczyć co sądzą o Femen polskie kobiety:4 comments:

 1. "działanie pseudo-lewicowych aktywistów. Po raz kolejny potwierdziło się, że reprezentują oni postawy fanatyczne, wykazujące się brakiem tolerancji wobec innych." - czy to o Was?

  ReplyDelete
 2. Oczywiście że o nas, ale także o nich i o was :)

  ReplyDelete
 3. Tak swoją drogą....Jak feministyczny ruch może być finansowany przez mężczyzn? Albo jak może sprzedawać tymże mężczyznom np. odciski własnego biustu, podczas gdy deklaruje, że walczy z postrzeganiem własnego kraju przez pryzmat prostytucji? One tylko szkodzą feministkom i utrwalają błędny obraz kobiety walczącej o swoje prawa.

  ReplyDelete
 4. Takie to właśnie są feministki.a tutaj coś o pussy riot(dla mnie to zwykłe kurwicha)http://www.liveleak.com/view?i=a4d_1204458756

  ReplyDelete